Kun vuokraat tämän kodin, sopimus on toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus, jossa minimiasumisaika on vain 6 kk.
When you rent this home, the contract is an open-ended lease with a minimum stay of only 6 months.
Vuokrataan kiva yksiö Vantaan Pähkinärinteestä!
Tämä Lumo-koti sijaitsee Vantaan Pähkinärinteen alueella. Pähkinärinne sijoittuu Vihdintien varteen ja alueelta löytyvät peruspalvelut kuten ruokakauppa ja apteekki. Lisäksi Lammaslammen ympärille sijoittuva ulkoilualue lisää alueen vetovoimaa. Alueelta kulkee säännöllisesti busseja Elielinaukiolle Helsinkiin.
Lattiassa on laminaatti ja seinät ovat maalatut. Keittiössä on vaaleanharmaat alakaapit ja valkoiset yläkaapit, metallivetimet ja valkoinen välitilan laatta. Astianpesukoneelle on liitännät. Kylpyhuoneessa on vihreä laatta lattiassa ja valkoinen seinässä. Pesukone mahtuu sopivasti omaan tilaansa.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Lammastie 4-6-
Lähellä Lammaslammen ulkoilualuetta sijaitseva kerrostalo. Perusparannus on tehty vuonna 1999.
Talossa on maksuton pesutupa, pyörävarasto sekä talosauna.
Tämä Lumo-talo sijaitsee Vantaan Pähkinärinteen alueella. Pähkinärinne sijoittuu Vihdintien varteen ja alueelta löytyvät peruspalvelut kuten ruokakauppa ja apteekki. Lisäksi Lammaslammen ympärille sijoittuva ulkoilualue lisää alueen vetovoimaa. Alueelta kulkee säännöllisesti busseja Elielinaukiolle Helsinkiin sekä Vantaan Myyrmäkeen, josta löydät myös kattavat palvelut.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut