Vuokrataan viihtyisä kolmio Kumpulasta!
Tässä Lumo-kodissa asut ihanan vehreällä Kumpulan asuinalueella, kätevien liikenneyhteyksien päässä keskustasta. Alueella on paljon ulkoilupaikkoja ja lähistöltä löytyy myös esimerkiksi kauppakeskus Arabia ja Kumpulan siirtolapuutarha-alue. Asunto on läpitalon huoneisto ja siinä on selkeä pohjaratkaisu.
Kodissa on muovimattolattia ja seinät ovat maalatut. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone. Kylpyhuone on laatoitettu ja pyykinpesukoneelle on liitäntä.
Seinissä voi esiintyä normaaleja asumisen jälkiä. Kotia voi halutessaan maalata Lumo-värikartan sävyillä itse me tarjoamme maalit ja tarvikkeet.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Väinö Auerin katu 10-
Viehättävä kerrostalo sijaitsee rauhallisella ja vehreällä alueella Kumpulan maauimalan läheisyydessä. Alueella on paljon ulkoilupaikkoja ja lähistöltä löytyy myös esimerkiksi kauppakeskus Arabia ja Kumpulan siirtolapuutarha-alue. Talo sijaitsee kätevien liikenneyhteyksien päässä keskustasta.
Talon A-rapussa ei ole hissiä, B, C ja D-rapuissa on. Lisäksi talosta löytyy sauna ja kuivaushuone.
Pihalla on lapsille viihtyisä ja vehreä leikkipaikka. Talon asukkaat voivat käyttää viereisen talon pesutupaa, joka on osoitteessa Gadolininkatu 4.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut