Tilava yksiö huippu sijainnilta Espoon Saunalahdesta.
Asunto Oy Espoon Loistossa yhdistyvät kaikki asumisen parhaat puolet. Se tarjoaa vehreän ympäristön monipuolisine ulkoilu- ja liikuntamahdollisuuksineen, hyvät liikenneyhteydet sekä tehokkaat ja viihtyisät asuinneliöt kaikki samassa paketissa. Kivenlahden metrolle matkaa on vain 1,5km sekä Kamppiin on suora bussiyhteys. Autoilevalla on mahdollisuus vuokrata autohallipaikka asunnon mukana.
Asunnon seinät vaalealla maalipinnalla ja lattia laminaattia. Nykyaikainen keittiö varustettu astianpesukoneella, jääkaapilla, keraamisella keittotasolla sekä kalusteuunilla. Kylpyhuoneessa on paikka ja liitäntä pyykinpesukoneelle. Asunnon lämmityksen hoitaa vesikiertoinen lattialämmitys, joka sisältyy vuokraan. Lasitettu ja tilava parveke tuo asuntoon lisää oleskelutilaa keväästä syksyyn. Taloyhtiössä monipuoliset yhteiset tilat - mm. kaksi saunaosastoa, kuntoilutila sekä ulkoiluvälinevarastot ja pyörävarastot.
-Vuokra 670 €/kk,
-Vuokravakuus 670€
-Vesiennakko 20€/kk/hlö
-Autohallipaikka 70€/kk
Vuokrasopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevana - ensimmäinen mahdollinen irtisanomisajan alkamispäivä on 11 kuukauden kuluttua vuokrasopimuksen alkamisesta. Vuokralainen voi irtisanoutua aikaisemminkin maksamalla 1 kk:n vuokran suuruisen irtisanomiskorvauksen vuokranantajalle.
Kysy näyttöä tai lisätietoja inka.kurkela@kiinteistotahkola.fi tai 0442053830. Jos olet kiinnostunut vuokraamaan asunnon, täytä hakemus osoitteessa https://kiinteistotahkola.fi/vuokra-asuntohakemus/
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!