Aivan ihanasti remontoitu ja sisustettu glamourluxushuoneisto putkiremontoidusta talosta. Vuokrataan kalustettuna. Integroitu avokeittiö kivitasolla kiiltävin luxe ovin, astianpesukone, induktioliesi. Tapwellin kupariallas ja hana, integroitu jääkaappipakastin ja mikro. Savon upea kristalliliesituuletin valaistuksella. Upeassa kylpyhuonessa amme ja runsaasti säilytystilaa. Svedsbergin lasi wc. Eteisessä erillinen lattiakaivollinen tila, jossa pesukone ja kuivausrumpu. Makuuhuoneessa runsaasti kaappitilaa, sängyssä lisäksi integroitua säilytystilaa. Ikkunoissa silkkiverhot ja kaihtimet. Huoneistoon vie talon A- paraatirappu, jossa upea kattomaalaus. Yhtiö putkiremontoitu, katto ja julkisivu tehty, sekä upea saunaosasto ja tilava pyörävarasto luiskalla. Lyhyt kävely keskustaan. Vieressä puistot ja kaikki palvelut. Vuokrataan miel pitkä-aikaisille asukkaille, joilla luottotiedot kunnossa.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
Nina Miss
Puh: 0501706
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Nina Miss
Puh: 0501706
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Vuokraovi.com takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Vuokraovi.comin takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä
€
Vakuutuksen hinta
14,00 € / kk
Takausvakuutusmaksun kuukausierä on 1% vuokravakuuden määrästä