Keittiön varusteluihin kuuluu jääkaappipakastin, astianpesukone, liesituuletin ja sähköliesi/uuni.
Kokonaan laatoitetussa upeassa kylpyhuoneessa löytyy paikka pesukoneelle ja peilikaappi.
Taloyhtiössä on tehty suuria kunnostuksia kuten käyttövesiputket, julkisivun kunnostus ja ikkunoiden ja parvekeovien uusiminen. Yhteisistä tiloista löytyy sauna ja ulkoiluvälinevarasto.
Yliopistolle on matkaa n. kaksi kilometriä. Lähellä sijaitsevasta Keljon kauppakeskuksesta löytyy hyvät palvelut mm. Prisma, K-Citymarket, Lidl, Motonet, Apteekki ja paljon muita. Keski-Suomen Keskussairaalaan tulee matkaa 2,5 km. Keskustaan on n. 4 km, minkä hurauttaa autolla n. 10 minuutissa. Läheltä löytyy myös hyvät lenkki- ja ulkoilumaastot.
Sopimus tehdään vähintään vuodeksi. Vuokravakuus on 250€.
Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen. Vesimaksu on 20€/henk./kk
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
Jani
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Jani
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Vuokraovi.com takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Vuokraovi.comin takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä
€
Vakuutuksen hinta
14,00 € / kk
Takausvakuutusmaksun kuukausierä on 1% vuokravakuuden määrästä