Vuokrataan tilava, saunallinen kolmio hyvältä paikalta Lahden Ankkurista!Tämä Lumo-koti sijaitsee kävelymatkan päässä Lahden satamasta. Lähikauppa on vieressä, ja alueella on upeat lenkkeilymahdollisuudet Vesijärven äärellä. Olohuoneen jatkeena on lasitettu parveke, jossa on mukava vilvoitella oman saunan löylyjen jälkeen. Olohuone on tilava, ja se mahdollistaa monet erilaiset sisustusratkaisut, tilaan mahtuu vaikkapa ruokailuryhmä ja sohvakalusteet.
Pohjaratkaisu on toimiva perheelle, pariskunnalle tai kaveruksille. Pienempi makuuhuone toimii hyvin myös vaikkapa työhuoneena. Keittiön varusteisiin kuuluvat mm. keraaminen liesi, jääpakastinkaappi ja arkea helpottava astianpesukone. Asunnon lattiassa on kaunis laminaatti ja seinät ovat maalipinnalla. Seinissä on käytetty eri sävyisiä tehostemaaleja. Kylpyhuoneessa on muovimattolattia ja laatoitetut seinät. Pyykinpesukoneelle on liitännät.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Proomukatu 1-
Kahden kahdeksankerroksisen, hissillisen kerrostalon välissä on yhdyskäytävä. Talot sijaitsevat kävelymatkan päässä Lahden satamasta, aivan järven rannassa. Lähikauppa on vieressä, ja alueella on upeat ulkoilumahdollisuudet Vesijärven äärellä, rantaa pitkin pääsee kävellen vaikka keskustaan ja satamaan.Talossa on maksuton pesutupa kuivaushuoneineen, saunatilat sekä ulkoiluvälinevarasto ja asuntokohtaiset irtainvarastot. Asukkaiden käytössä on kerhohuone, jossa asukkaat järjestävät monipuolista toimintaa ja yhdessäolohetkiä. Tässä Lumo-talossa on todella aktiivinen Lumo-tiimi, joka järjestää mukavaa yhteistä tekemistä säännöllisesti. Ylimmässä kerroksessa on huimalla näköalalla sauna-/takkatila, jota on mahdollisuus vuokrata yksityiskäyttöön.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut