2h+k+p , kerrostalo, Lahti, Kärpänen

Kohdenumero: 1219884, vuokra 1 500 €/kk



Suitsikadulla, Kärpäsessä sijaitsee viihtyisä kalustettu kotimme, joka on sisustettu ja remontoitu kauniisti. Kodissa on valmiina astiat ja tarvittavat kodinkoneet arkea sujuvoittamaan. Vuodepaikkoja on kolmelle henkilölle ja tarvittaessa käyttöön voi ottaa myös vuodesohvan kahdelle. Asuminen on vaivatonta, sillä hintaan sisältyy vesi, sähkö, netti, loppusiivous, liinavaatteet ja autopaikka.

Yli 2 kk kestävissä sopimuksissa kysy hinta.

Palvelemme niin yksityisiä kuin yrityksiäkin. Ota rohkeasti yhteyttä, niin etsitään teidän tarpeitanne vastaava ratkaisu. p. 03 851 570 www.lahdentalot.fi

Kohdetta vuokraa

Lahden Talot Oy
Aleksanterinkatu 8, 15110 Lahti
Puh: 03 851570

Perustiedot

Sijainti: Lahti Kärpänen
Suitsikatu 11, 15830 Lahti
Koordinaatit: 60.977753 25.591317
Vuokratyyppi: vuokrahuoneisto
Tyyppi: kerrostalo
Asumismuoto: vapaarahoitteinen
Kerros: 3
Vapautuminen: heti vapaa
Vuokrasopimus: määräaikainen
Kuvaus: 2h+k+p
Huoneiden lukumäärä: Kaksio
Rakennusvuosi: 1976
Peruskorjausvuosi: 1999
Asuinpinta-ala: 63 m²
Tilat ja varustelu: kalustettu, taloyhtiössä sauna
Yleiskunto: hyvä

Kustannukset

Vuokra 1 500 €/kk
Lisätietoja kustannuksista: Vuokra sisältää täydellisen kalustuksen, veden, sähkön, internet-yhteyden, liinavaatteet, loppusiivouksen ja autopaikan. Lisäpalveluna saatavissa viikkosiivous ja saunavuoro.

Kohteen kuvaus

Tupakointi sallittu: ei tiedossa
Lemmikit sallittu: ei tiedossa

Taloyhtiö

Tilat ja varustelu: talopesula, hissi