Vuokrataan hyvältä ja suositulta paikalta, Ainolanpuiston rauhalliselta läheisyydeltä, mutta kuitenkin aivan keskustasta viidennen (5/8) kerroksen parvekkeellinen yksiö! Tästä on lyhyt matka ravintoloihin, kahviloihin ja kaupoille, sekä toisaalta myös ulkoilemaan. Tien toiselta puolelta löytyy myös Tuba, joka on kuuluisa hyvistä pizzoistaan.
Tässä viidennen (5/8) kerroksen upeassa yksiössä lattiamateriaalina kaunis laminaatti, seinät valkoisiksi maalatut. Keittiössä nykyaikaiset kodinkoneet, kuten astianpesukone, jääkaappipakasin ja integroitu mikro/uuniyhdistelmä sekä induktioliesi. Kylpyhuoneessa ajattomat materiaalit ja liitännät pyykinpesukoneelle. Tilava lasitettu parveke lisäämässä viihtyvyyttä. Parvekkeelta kulku ulkovarastoon.
Taloyhtiöllä on käytettävissä saunatilat (15€/kk) ja ulkoiluvälinevarasto sekä lämpimät häkkivarastot.
-Vuokra 595€/kk
-Vakuus 595€
-Vesimaksuennakko 20€/kk/hlö
-Sisältää lämmityksen
-Vuokralainen tekee oman käyttösähkösopimuksen ja ottaa laajan kotivakuutuksen
-Vaaditaan puhtaat luottotiedot!
Tämä ihana asunto on heti vapaa! Laita viestiä, soita p. 050 322 5811 / Tiia Kukko tai jätä yhteydenottopyyntö, käydään ihastelemassa paikan päällä!