Tilava ja tyylikäs koti rauhallisella paikalla Hiekkaharjussa. Tämä hyväkuntoinen huoneisto on vuonna 2011 valmistuneen talon toisessa kerroksessa. Asunnossa on huoneen yhteydessä makuualkovi/-syvennys sekä hyvin varusteltu avokeittiö (mm. astianpesukone, jääkaappipakastin, tasoon upotettu keraaminen liesi ja erillisuuni). Lisäksi asunnossa on ranskalainen parveke sekä mukavasti kaappitilaa. Tilavassa kylpyhuoneessa on paikka pesukoneelle.
Asunto sijaitsee rauhallisella ja luonnonläheisellä alueella Hiekkaharjussa. Hiekkaharjun juna-asema on n. 10 minuutin kävelymatkan etäisyydellä, josta hyvät yhteydet mm. Helsingin keskustaan, Tikkurilaan ja lentokentälle.
Vuokrataan mielellään pitemmäksi aikaa, kuitenkin vähintään vuodeksi.
Etsi luettelosta vuokrattava asunto, avaa ilmoitus ja tee hakemus sivun vasemmasta reunasta Tee hakemus tästä -painikkeesta. Hakemuksen jättäminen ei vielä sido sinua tekemään lopullista päätöstä. Luottotiedot tarkastetaan.
Asunto vuokrataan vähintään vuodeksi. Mikäli vuokralainen irtisanoo sopimuksen ennen kuin vuosi on kulunut; maksaa hän sopimussakon, joka on 1kk vuokraa vastaava summa.
Sähkö: Kulutuksen mukaan, omalla sopimuksella. Vesi Vesimaksu 24€/hlö/kk, mikäli taloyhtiö muuttaa vesimaksua tai laskutusperustetta, vuokralaisen vesimaksu muuttuu vastaavasti
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!