Asunnossa on laminaattilattia ja maalatut seinät. Tilavuutta lisää entisestään läpitalon huoneiston valoisuus. Suureen olohuoneeseen mahtuu helposti rakentamaan työtilan tai tarvittaessa jakamaan alkovin sänkyä varten. Makuuhuoneen kaapistoissa on paljon säilytystilaa ja asunnon vaatehuone lisää sitä entisestään. Asunnosta löytyy astianpesukone ja pyykinpesukoneelle liitännät.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
Kivivuorenkuja 1
Kivivuorenkuja 1 on vuonna 1973 valmistunut kerrostalo Martinlaaksossa. Kivivuorenkuja 1 koostuu kolmesta 36-kerroksisesta talosta, jossa on asuntoja yksiöistä kolmioihin. Muissa rapuissa on hissit, paitsi F-rappu on hissitön.
Talon asukkaiden yhteisessä käytössä on sauna, kerhohuone ja maksuton pyykkitupa.
Kivivuorenkuja 1 sijaitsee aivan Martinlaakson ostarin vieressä, josta löytyy muun muassa ravintoloita, ruokakauppoja, posti ja kuntosali. Vieressä ovat myös Martinlaakson juna-asema sekä bussipysäkit.Lumo-asukkaana saat enemmänLumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut