Tervetuloa tutustumaan tähän avaraan ja valoisaan kerrostalokaksioon! Asunnossa on erinomainen pohjaratkaisu, joka mahdollistaa runsaasti luonnonvaloa ja hyvät säilytystilat (2 vaatehuonetta + makuuhuoneen kaapit). Suuret ikkunat tuovat sisään kauniit näkymät ympäröivään luontoon. Asunto sijaitsee rauhallisella paikalla josta on hyvät liikenneyhteydet, joten liikkuminen sujuu vaivattomasti niin julkisilla kuin omalla autollakin.
Olohuoneen, eteisen ja makuuhuoneen seinät maalataan valkoisiksi ennen muuttoa.
Bussipysäkille on matkaa 100m, Isoon omenaan/metroon 850m.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
Samuli Leino
Puh: 043 8255054
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Samuli Leino
Puh: 043 8255054
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Vuokraovi.com takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Vuokraovi.comin takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä
€
Vakuutuksen hinta
14,00 € / kk
Takausvakuutusmaksun kuukausierä on 1% vuokravakuuden määrästä