Vuokrataan valoisa kolmio vaatehuoneella ja ranskalaisella parvekkeella merellisessä Kalasatamassa!
Tämä ihana Lumo-koti sijaitsee loistavalla paikalla Isoisänsillan vieressä Kalasatamassa. Pääset siis näppärästi Mustikkamaalle luonnon helmaan vaikkapa ulkoiluttamaan koiraa tai rentoutumaan työnpäivän jälkeen. Kävelymatkan päässä sijaitsee kauppakeskus REDI ja Kalasataman metroasema. Lähikauppasi on samassa talossa, joten pienet ostokset pystyy hoitamaan käden käänteessä.
Kodissa on harmaa laminaatti lattiassa ja maalatut seinät. Keittiössä on valkoiset kaapinovet metallivetimillä ja työtasot sekä välitilan laatta ovat harmaat, astianpesukone ja keraaminen liesi kuuluvat varustukseen. Kylpyhuoneessa on harmaa laatta lattiassa ja valkoinen seinissä sekä pyykinpesukoneelle on mahdollisuus.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Kaupunkikoteja urbaanin Kalasataman alueella-
Leonkatu 21 sijaitsee Kalasatamassa, Sörnäistenlaiturin kulmassa. Trendikäs Kalasatama on Helsingin nopeimmin kehittyviä alueita, ja sopii niille, jotka arvostavat urbaania ja modernia ympäristöä, merta sekä sijaintia, josta pääsee helposti liikkumaan kaikkialle Helsinkiin.
Talo sijaitsee Kalasataman metroaseman ja kauppakeskus REDI:n lähellä. Vierestä löytyy Isoisänsiltä, jonka ylitettyäsi pääset rentoutumaan luonnon äärelle Mustikkamaalle.
Yhteistiloina ovat upealla terassilla varustettu kerhohuone, kuntoiluhuone ja saunaosasto. Leonkatu 21:n asukkaat saavat käyttää viereisen Lumo-talon kuntosalia osoitteessa Capellan puistotie 4 sekä pesulaa osoitteessa Capellanaukio 1 B. Pihakannen alla on 29 lämpöpistokkeellista autopaikkaa.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut