Ihana parvekkeellinen ylimmän kerroksen asunto juuri vapautunut!
++ Ylin kerros
++ Hissi
++ Oma parveke merinäkymin
++ Oma pyykinpesukone
Asunnon keittiö on juuri uusittu. Keittiöstä löytyy induktiotaso, pakastinlokerollinen jääkaappi sekä kompaktiuuni, jota voi käyttää mikrona ja uunina. Lattiamateriaalina asunnossa on parketti, eteisessä laatta. Eteisessä iso vaatetangollinen liukuovikaappi. Olohuoneessa himmennettävät kiinteät spot-valot. Verhokiskot on asennettu valmiiksi.
Asunnolle kuuluu kaksi varastoa: kellarissa pieni 1m2 komero ja ullakolla poikkeuksellisen suurikokoinen häkkivarasto. Ullakkovaraston käyttö on helppoa, kun tästä ylimmän kerroksen asunnosta pääsee yhdet raput ylös suoraan varastoon.
Taloyhtiöstä löytyy kellarista kuivaushuone sekä viihtyisät saunatilat. Saunan vuokra 5e kerta. Ei vakiovuoroja, joten täällä saunan saat varattua joustavasti omien aikataulujen mukaan.
Lähikauppa, bussipysäkki ja hiekkaranta on talon vieressä. Kasinonrannasta löytyy kahvila, ulkokuntosali sekä lentopallokenttä. Metrolle kävelee 10min.
Olisiko tässä sinulle koti? Ota rohkeasti yhteyttä.