Hyväkuntoinen ja valoisa asunto rauhallisella merellisellä alueella aivan ulkoilureittien varrella. Rakennettu 1990, paritaloyhtiö jossa yhteensä 8 asuntoa. 3 huonetta + keittiö + sauna sekä lasitettu terassi ja 2 wc:tä sekä oma varasto. Sähkölämmitys ja ilmalämpöpumppu.
Sähkö ja vesi eivät sisälly vuokrahintaan. Sähkön vuosikulutus on ollut 1.4.2023-31.3.2024 yhteensä 14.143 kwh kun asunnossa on asunut 3 henkilöä. Vesimaksun kiinteä kuukausimaksu 14,32e/kk + vesimaksu 4.1€/m3. (Esim kolmen hengen kulutus viime vuonna oli noin 65m3. Tällä kulutuksella kokonaisvesimaksu yhteensä noin 37e/kk.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
Minna Kotiaho
Puh: 0400534269
Vuokraovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista tiedot ilmoittajalta.
Ota yhteyttä
Minna Kotiaho
Puh: 0400534269
Korvaa asunnon rahavakuus vuokratakauksella
Vuokraovi.com takauspalvelu on joustava tapa hoitaa vuokra-asunnon vakuus. Voit korvata rahavakuuden Vuokraovi.comin takausvakuutuksella.
Vakuuden määrä
€
Vakuutuksen hinta
14,00 € / kk
Takausvakuutusmaksun kuukausierä on 1% vuokravakuuden määrästä