Heti vapaa.
Järvenpässä tarjolla vuokra asunto.
Tämä asunto kalustettuna.
Onnistuu vuokrata myös lyhyemmäksi ajaksi. 3 kk 6 kk.(kysy lisää)
Taloyhtiössä käynnissä käyttövesiremontti asunnon haitta-aika 16.4 - 20.5 (tänä aikana asunnossa tehdään töitä päiväsaikaan, vedet ja sähköt ovat päällä asuminen on mahdollista). Viikonloppuisin ei tehdä, vain poikkeuksellisesti. Sen takia vuokra on alennettu 500€ huhtikuulta toukokuulta.
Tee hakemus, kerro itsestäsi ja tilanteesta ja sovi näyttö.
Erinomaiset palvelut ja liikenneyhteydet ovat ulottuvillasi. Vain kävelymatkan päässä Järvenpään keskustan palveluista.1,2 km.
Myös rantapuisto kävely matkan päässä.
Jääkaappi, suihku, parveke.
Parveke lasitettu. Kaihtimet.
Taloyhtiössä pyykkitupa. Asunnossa ei ole liitäntää
pyykkikoneelle.
Vesimaksu 20€ kk (henkilömäärän mukaan)
Sauna varattava erikseen halutessaan.
kuukausimaksu 8€ kk.
Taloyhtiö rauhallinen.
Lähellä rautatieasema 1,1 km ja rantapuistoa.
Helsinkiin 30 minuttia junalla.
Kotivakuutus vaaditaan.
Sähkösopimus otettava muuttaessa.
Asunto vuokrataan kalustettuna, rikkoutuneista tavaroista korvausvelvollisuus,neuvoteltavissa.
Alustava vuokralaisvalinta tehdään hakemusten perusteella. Asuntoa on mahdollista käydä katsomassa ennen lopullista vuokrauspäätöstä.
Mielummin kasvotusten.
HUOM. Jätä yhteystietosi yhteydenottolomakkeeseen, niin sinuun ollaan yhteydessä mahdollisimman pian. Yhteydenotto ei sido sinua mihinkään, mutta on edellytys keskusteluyhteyden avaamiseksi vuokranantajan kanssa.