Asuntoa voidaan tarjota vain hakemuksen perusteella. Hae asuntoa osoitteessa www.jnp.fi.
Asunnot ovat nuorisoasuntoja ja asukkaaksi voivat hakea 18-33 v. henkilöt. Vuokrasopimus on toistaiseksi voimassaoleva.
Linnankulma sijaitsee Vaajakoskella, 8 km Jyväskylän keskustasta. Parinsadan metrin päästä löytyy kauppa ja Vaajakosken keskustan monipuoliset palvelut. Alueelta on hyvät yhteydet myös julkisilla kaupunkiin.
Kiinteistössä on kaapeli-TV ja vuokraan sisältyy nettiyhteys. Asukkaiden käytössä on pesutupa ja sauna. Talo on valmistunut vuonna 1998.
Näyttö järjestetään asuntotarjouksen saaneelle. Asunto poistuu Vuokraovesta, kun siitä on tehty vuokrasopimus.
Vesimaksu: 22,00 €/hlö/kk,
Autopaikkamaksu: 13,00 €/paikka/kk
Saunamaksu: 11,00 €/kk.
Vuokravakuus: 1 kuukauden vuokraa vastaava määrä, mikäli luottotiedot kunnossa. Muussa tapauksessa 2 kuukauden vuokraa vastaava määrä.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!