Vuokrataan siisti, neliöitään tilavamman tuntuinen parvekkeellinen 53 m² asunto. Sijainti hyvällä paikalla Nuijamiehestä, osoitteesta Ahonkatu 4. Asunto vapautuu uudelle asukkaalle 1.4. alkaen!
💰 Asunnon vuokra 800 €/kk
💧 Vesimaksu 25 €/henkilö
✅ Vakuus 250 € tai 1 kk vuokraa vastaava summa henkilötakauksena
✅ Luottotiedot oltava kunnossa, kotivakuutus vaaditaan
🚗 Parkkipaikkoja saatavilla isännöinnin kautta 20 €/kk
💚 Saunavuorot varattavissa isännöinnin kautta
🐶 Kiltit ja sisäsiistit lemmikit ovat sallittu!
🏡 Viihtyisä 53 m² asunto on remontoitu pinnoiltaan vuonna 2006. Asuntoon kuuluu makuuhuoneen lisäksi erillinen työhuone, joka lisää asunnon muunneltavuutta ja parantaa asumismukavuutta. Asunto soveltuu niin yksin asuvalle kuin pariskunnalle, pienelle perheelle tai vaikka kimppakämpäksi. Ilmoituksen kuvat vastaavasta asunnosta.
Sijainti hissillisen kerrostalon 4. kerroksessa. Tilavan keittiön varusteluun kuuluu astianpesukone. Säilytystilaa löytyy niin eteisestä, keittiöstä kuin makuuhuoneestakin. Kylpyhuoneessa on liitäntä pyykinpesukoneelle.
🏡 Kerrostalosta löytyy siistit ja kattavat yhteiset tilat. Asukkaisen käytössä on mm. pyykinpesukone, kuivausrumpu ja kuivaushuone. Lisäksi löytyy pyörävarasto, lastenvaunuvarasto, henkilökohtaiset varastot ja kerhohuone.
📍 Sijainti on loistava monipuolisten palveluiden äärellä. Vierestä löytyy mm. ruokakauppa ja päiväkodit sekä oppilaitokset. Asunto sijaitsee vain kivenheiton päässä (600m) Kaakkois-Suomen Ammattikorkeakoulu Xamk:lta ja kävelymatkan päässä (1km) Mikkelin keskustan palveluista. Matkaa rautatieasemallekin tulee vain noin 1,5 km.
Toivomme sopimukselle sitoutumista vähintään vuodeksi, jonka jälkeen sopimus jatkuu toistaiseksi voimassa olevana.
📞 Autan mielelläni, jos jotain kysyttävää ilmenee tai haluat nähdä asunnon omin silmin.
Yhteydenotot yhteydenottolomakkeella,
050 512 2800 (myös Whatsapp-viestit),
sini.hokkanen(at)sijoitusasunnot.com