Viihtyisältä Etu-Lyötyn alueelta vuokrattavissa moderni kaupunkikaksio talon toisesta (2/8) kerroksesta. Kulkuyhteydet asunnolta ovat loistavat mihin suuntaan tahansa. Kaupungin julkinen liikenne joustavasti käytössä. Rautatieasema ja linja-autoasema, sekä keskustan palvelut lähettyvillä. Lähikauppana K-market kivenheiton päässä.
Tässä kaksiossa on hyvä pohjaratkaisu. Lattiat ovat tammi-parkettia ja seinät on maalattu vaaleaksi. Tyylikkään keittiön varustukseen kuuluu integroidut kodinkoneet; astianpesukone, uuni, liesi, mikroaaltouuni ja jääkaappi/pakastin. Kylpyhuoneesta löytyy paikka ja liitäntä omalle pyykinpesukoneelle sekä säädettävä mukavuuslattialämmitys. Asunnossa myös ranskalainen parveke.
Taloyhtiöstä löytyy huoneistokohtaiset irtaimistovarastot, ulkoiluvälinevarasto sekä kuivaushuone. Ei autopaikkaa. Lemmikit neuvoteltavissa tapauskohtaisesti.
- Vuokra 699€/kk
- Vakuus 699€
- Vesimaksuennakko 15€/hlö/kk
- Vuokralainen tekee oman käyttösähkösopimuksen sekä ottaa kotivakuutuksen
- Vuokraan sisältyy lämmitys sekä taloyhtiölaajakaistan Elisalta 25M
-Vaaditaan puhtaat luottotiedot!
Tämä ihana asunto on 1.6. vapaa seuraavalle. Laita viestiä, soita p. 050 322 5811 / Tiia Kukko tai jätä yhteydenottopyyntö, käydään ihastelemassa paikan päällä!
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!