Vapautumassa tilava yksiö Limingantulista Ilmarinkadulta. Asunto on vuonna 2014 rakennetun talon toisessa (2/5) kerroksessa. Lattiat on parkettia ja seinät maalatut. Oma sauna ja lasitettu parveke lisäävät asumisviihtyvyyttä. Vuokraan sisältyy lämmitys. Vuokralainen tekee käyttösähköstä oman sopimuksen ja vesimaksu laskutetaan mittarin mukaan, ennakkomaksu 15€/hlö/kk. Hakijoilta tarkastetaan luottotiedot.
Huoneisto vapautuu 1.3.2025. Soita puh. 050-5218444 tai jätä yhteydenottopyyntö niin sovitaan esittely.
Vuokrausehdot: Toistaiseksi, irtisanomisajan alkamiskohta aikaisintaan 11 kk vuokrasuhteen alusta. alle vuoden asumisesta 1kk.n vuokransuuruinen korvaus. Erityisiä ehtoja: Ei lemmikkejä, Ei tupakointia, Laaja kotivakuutus.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
KatariinaNikula
Puh: 050 521 8444
katariina.nikulaop.fi OP Koti Pohjoinen Oy LKV, Oulu
Poratie 4, 90140 Oulu
Puh:
0504300095