Vuokrataan kompakti pikkuyksiö Välivainiosta!
Tämä ihana pikkukoti sijaitsee talon 5. kerroksessa. Kodissa on ihana ranskalainen parveke. Näppärään tilaan mahtuu kivasti vaikka makuunurkkaus ja ruokailuryhmä. Lattiassa on muovimatto ja seinät ovat maalatut.
Keittiön varusteena on perinteinen liesi, liesituuletin, 45 cm astianpesukone ja jääpakastinkaappi. Säilytysratkaisuna eteisessä on yksi hyllykaappi ja yksi henkarikaappi avonaulakon ja siivouskomeron lisäksi. Kylpyhuone on kauttaaltaan laatoitettu. Tilassa on liitännät- ja tilavaraus pyykinpesukoneelle tai pesutornille.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Revonkuja 1-
Kuusikerroksisessa vuonna 2011 valmistuneessa Lumo-talossa on yhteensä 66 asuntoa, jotka ovat neliömääriltään 2762,5 m2. Osassa huoneistoja on ranskalainen parveke ja osassa lasitettu parveke.
Keittiöissä on varustuksena jääkaappipakastin sekä astianpesukone. Kylpyhuoneet on laatoitettu.
Huoneistoilla on omat varastotilat, jotka sijaitsevat talon ensimmäisessä kerroksessa, samoin kuin saunaosastot. Autohallipaikkoja taloyhtiöllä on yhteensä 55 kappaletta sekä lisäksi autopaikkoja piha-alueella. Polkupyörille löytyy varastoja 2 kpl. Aivan kulman takana on iso päivittäistavarakauppa sekä muita pikkuliikkeitä.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut