KIVA KAKSIO KESKELLÄ VISTAA KOSTILANTIELLÄ
Tarjolla ensimmäisen kerroksen (yhdet portaat) viihtyisä ja valoisa kaksio. Tämän kulmahuoneiston kylpyhuone on laatoitettu ja todella siisti. Kylpyhuoneessa tilaa pyykkikoneelle. Lasitettu aurinkoinen parveke, josta mukava seurata Vistan vilinää. Makuuhuoneessa paljon kaappitilaa ja olohuone todella tilava. Sijainti mainio aivan Paimion ydinkeskustassa. Fölin bussipysäkki Turkuun melkein ikkunan alla.
Taloyhtiössä remontoitu saunatila ja pyykkihuone, jotka varataan nettisovelluksella. Saunan ja pesutuvan käyttö maksutonta asukkaille.
Vesimaksu 33€/hlö/kk. Sähkö ja netti vuokralaisen omalla sopimuksella.
Autopaikka sähköpistokkella mahdollista vuokrata yhtiöltä 12€/kk.
Asunto on heti vapaa vuokrattavaksi.
Hakemukset sähköpostilla (riina@casariina.fi) vapaamuotoisesti, mutta mainitse ainakin seuraavat vuokrauksen kannalta olennaiset seikat:
- Luottotiedot
- Elämäntilanne ja aiempi asuminen
- Asuntoon muuttavat henkilöt
- Lemmikit
Sopivien hakijoiden kanssa sovitaan oma näyttö.
Asunto vuokrataan toistaiseksi voimassa olevalla sopimuksella, mutta ensimmäinen mahdollinen irtisanomisajan alkaminen 12 kk sopimuksen alkamisesta. Tätä aiemmat irtisanomiset vain sopimussakolla, joka 1 kk vuokra.
Lemmikit sovittava erikseen ja tupakointi kielletty asunnossa ja parvekkeella.
Vakuus 2 kk vuokraa vastaava talletus.
Riina Vihanto
SKVL Laatuauktorisoitu vuokravälittäjä, LVV
Casariina LKV
0408341292
riina@casariina.fi