Asunto on peruskuntoinen ja käsittää yhden huoneen, avokeittiön ja kylpyhuoneen. Kylpyhuoneessa on pesukoneliitäntä. Näkymät sisänpihan/Savonkadun suuntaan.
Asunto on heti vapaa uudelle vuokralaiselle. Taloyhtiössä ei ole tällä hetkellä vapaita autopaikkoja.
Vuokravakuus 1 kk:n vuokra. Vuokralaisen tulee ottaa kotivakuutus. Taloyhtiössä peritään vesiennakkoa ja vesi tasataan todellisen kulutuksen mukaan taloyhtiön aikataulujen mukaisesti. Tällä hetkellä vesiennakko on 14 euroa/hlö/kk ja sähköennakko 18 euroa/kk. Luottotiedot tarkistetaan.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!
Ota yhteyttä
NelliLaurio
Puh: 0440576914 Lkv Hannu Naukkarinen Oy
Olavinkatu 31, 57130 SAVONLINNA
Puh:
0440576914