Hyväkuntoinen rivitaloyksiö Pajuluomalla. Asunnossa vinyylilankkulattia, vaaleat seinäpinnat ja parvella hyvin säilytystilaa. Asunto on talon eteläpuolen länsipäädyssä ja atupihalle on rakennettu pieni terassi. Vuokraan sisältyvät lämmityskulut ja autokatospaikka. Etsitään vuokralaista vähintään vuodeksi. Tiedustelut Leena Rasku puh. 0400 260 855.
Käyttösähkö ja vesimaksu kulutuksen mukaan. Vesiennakkona peritään 20 €/hlö/kk, tasataan kulutuksen mukaan. Edellytetään vähintään vuoden asumista ja laajennetun kotivakuutuksen tekemistä kohteeseen.
Vuokraovi.comin ja Profinderin tarjoamaa alueen paikallistietoa. Palveluiden tiedot perustuvat Profinderin dataan eivätkä ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä. Etäisyydet palveluihin on mitattu kartalla linnuntietä.
Tiedossa olevat palvelut:
Palvelut
expand_more
Sähkö
Laajakaista
Muuttaja, valitse Väreen sähkösopimus. Saat Avainturva-vakuutuksen ja Väppi-äpin kaupan päälle.Tutustu!
Onko tulevan kotisi nettiasiat kunnossa? Tutustu laajakaistavaihtoehtoihisi tästä.Tutustu!