Kun vuokraat tämän kodin, sopimus on toistaiseksi voimassa oleva vuokrasopimus, jossa minimiasumisaika on vain 6 kk.
When you rent this home, the contract is an open-ended lease with a minimum stay of only 6 months.
Vuokrataan tilava toisen kerroksen neliö Korsosta!
Tämä Lumo-vuokrakoti sopii hyvin isommalle perheelle kuin vaikkapa kimppa-asunnoksi. Lähistöltä löytyy kauppa ja hyvät ulkoilumaastot. Korson asemalle matkaa on 1,5 kilometriä. Välillä kulkee busseja. Aivan asunnon vieressä sijaitsee metsikkö, jossa on mukava käydä esimerkiksi lenkkeilemässä.
Makuuhuoneet ovat eri kokoisia ja kaikista löytyy säilytystilaa. Tilava olohuone on helppo sisustaa oman näköiseksi. Kylpyhuoneen yhteydessä on kodinhoitohuone ja erillinen wc helpottaa arkea. Keittiön päätyyn mahtuu hyvin ruokapöytä ja keittiöstä on myös kulku asunnon parvekkeelle.
Lattiassa on tammilaminaatti ja seinät ovat maalatut. Keittiön kaapit ja välitilan laatat ovat valkoiset sekä työtasot harmaat. Astianpesukoneelle on liitännät. Kylpyhuoneessa on massalattia ja valkoiset laattaseinät. Pyykinpesukoneelle on mahdollisuus. Erillisessä wc:ssä on punainen muovimatto ja vaaleat peltiseinät.
Vuokraa tämäkin koti verkkokaupastamme!
-Maauunintie 23-
Luhtitalo Korson Kulomäessä.
Korson kattavat palvelut ovat reilun parin kilometrin päässä, jonka taittaa vaivattomasti mm. bussilla, joka kulkee aivan viereiseltä tieltä. Lähimmän ruokakauppasi löydät vain kävelymatkan päästä. Aivan asunnon vieressä sijaitsee metsikkö, jossa on mukava käydä lenkkeilemässä.
Talon asukkaiden yhteisessä käytössä on maksuton pesutupa, mattopesula, kuntosali, sauna ja kerhohuone.
-Lumo-asukkaana saat enemmän-
Lumo-vuokrakodit tarjoavat turvallista ja ympäristöystävällistä asumista sekä parhaat asumisen palvelut.
Saat Lumo-palvelut ja Lumo-asukkaan edut käyttöösi My Lumo -palvelun kautta. Tutustu tarkemmin: lumo.fi/palvelut